? Hakkımızda : Sedef Gökçe Tekstil
Hakkımızda

Sedef Gökçe Tekstil olarak yaklaşık 50 yıl önce tekstil malzemeleri ve aksesuarlar ürünleri üzerine bu piyasaya ilk adımlarımızı attık. Bu uzun zaman dilimi içerisinde yenilikçi yapımız,kaliteden ödün vermeyen ürün standartlarımız,prensiplerimiz ve siz müşterilerimizle kurmuş olduğumuz karşılıklı güven ilişkilerimizle sektörümüzün önde gelen tedarikçisi olmayı başarmış bulunuyoruz.

 

Öncelikle hedefimiz; siz müşterilerimize,her zaman yenilikçi ve güvenilir ürün gruplarımızla ihtiyaçlarınızın karşılıklarını bulabilmenizi sağlamaktır. Sedef Gökçe Tekstil olarak kurmuş olduğumuz bu güven ortamı altında sektörün sürekli takip edilen firmaları arasında olmayı başarmış ve bu başarı ve güveni arkamıza alarak; yenilikçiğimizi,güvenilirliğimizi ve hizmet profilimizi her dönem yeni koleksiyonlarımızla tazelemeyi prensip edinmekteyiz.

 

Tüm ürün grubumuzun %90 ını 4 ayri ülkeden sektörün önde gelen güvenilir firmalarındanithal etmekteyiz. Bir ithalatçı olarak sizlere sunmuş olduğumuz her bir ürünün tasarımını özel olarak yaptırmakta, nasıl ve hangi şartlarda üretildiğini her detayıyla inceledikden sonra siz müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız. Orta doğu ve balkan ülkelerinde 10 ülkeye ihracat yapmaktayız.

 

Ayrıca müşteri odaklı ithalat yapmakta ve müşterilerimize özel ürün gruplarımızla ve tasarımlarımızla sizlere sınırsız bir hizmet sağlamaktayız.

 

Her zaman dinamik, yenilikçi ve müşteri odaklı bir marka olan firmamız ulusal ve uluslararası hizmet sunarak bu pazarda yerini almaktadır. En yeni teknojileri en kaliteli malzemelerle buluşturarak Dantel ve Aksesuar çeşitlerimizle her sene yeni koleksiyon grupları oluşturmakta, özel ve güncel ürün yelpazelerimizle yenilikçiğimizi korumaktayız.

 

Siz müşterilerimize gerek yeni sezon başlangıcında gerek sezon içerisinde kesintisiz koleksiyon çeşitlerimizi tedarik etmekte, yeni eklentilerimizle güncel kalmakta ve stoklarımızla sizlere vermiş olduğumuz hizmetin devamını sağlamaktayız.

Patek Philippe Nautilus Replica Watches Richard Mille Replica Watches Rolex Replica Watches Rolex Air King Replica Watches Rolex Cellini Replica Watches